Tiskové zprávy Opel

Tiskové zprávy Opel

17. 1. 2013Tisková zpráva

Opel dodá 135 vozů společnosti Slovak Telekom

Skvělým způsobem uzavřel rok 2012 slovenský tým automobilky Opel: Vítězstvím v soutěži na dodávku vozů společnosti Slovak Telekom! Opel dodá společnosti Slovak Telekom celkem 135 vozů: 83 užitkových modelů Opel Vivaro Van a 52 osobních vozů Meriva Enjoy.
Slovak Telekom

„Po vyhodnocení všech nabídek jsme došli k závěru, že nabídka značky Opel je pro našeho klienta v daných segmentech  nejvýhodnější z pohledu celkových nákladů po dobu trvání celého kontraktu," říká Peter Kimlička, technický ředitel leasingové společnosti ARVAL Slovakia, která poskytuje operativní leasing na vozy společnosti Slovak Telekom.

„Silným argumentem pro Opel bylo i kvalitní servisní zázemí značky - i přes uznávanou spolehlivost těchto vozů musíme při každodenním opravdu náročném nasazení našich vozů v hustém povozu počítat i s nečekanými komplikacemi - a v tomto směru máme již z minulosti se servisními službami Opelu dobré zkušenosti," říká Peter Onduš, poradce nákupu společnosti Slovak Telekom.

Slovak Telekom je dlouholetým klientem Opelu. „Jsme nadšení, že se nám podařilo uspět i v dalším kole jejich výběrového řízení,“ říká Pavel Šilha, generální ředitel slovenského zastoupení automobilky Opel. „Potvrzuje se, že naše široké modelové portfolio osobních i užitkových modelů a kvalitní servisní zázemí oslovuje i nejnáročnější zákazníky.“