UH CAR AUTO s.r.o.

UH CAR AUTO s.r.o.

 

Jsme zde pro Vás na novém místě, v nových prostorách, s novými službami a navíc, s novou značkou OPEL. Přijďte nás navštívit.

Společnost UH CAR, s.r.o. byla založena v roce 1997 původně jako cestovní a dopravní kancelář. V roce 2001 získala zastoupení značky Citroen, kterým nahradila prodej automobilů Daewoo společnosti Fast motor, s.r.o., značka Daewoo totiž v Jižní Korei zbankrotovala. V roce 2013 se společnost přestěhovala do nových prostor dřívější textilky OP Prostějov a prodej rozšířila o značku Suzuki. Prostory a celá budova prošly kompletní rekonstrukcí a modernizací. Nyní patří autosalon k architektonickým skvostům místní lokality. Z dřívější textilky OP Prostějov, která leží u hlavní silnice mezi Uherským Hradištěm a Kunovicemi se stal jeden z nejmodernějších autosalonů v České republice. Koncem roku 2013 byla založena společnost UH CAR AUTO a portfolio jsme rozšířili o německou značku OPEL, která patří ve své kvalitě zpracování a použitých materiálech mezi uznávanou špičku. Celý autosalon tak nyní zaujímá úctyhodný prostor více jak 2000 metrů čtverečních. Zákazníkům samozřejmě nabízíme širší výběr služeb. Mimo autorizovaný servis značek Citroen, Suzuki, Isuzu a OPEL jsme k dispozici i kompletním servisem vozů všech značek na moderních přístrojích, nonstop asistenční službou a daleko větším komfortem jak v příjezdu k autosalonu, tak i v samotném parkování. OPEL JE NYNÍ V UH CAR AUTO!

Rovněž nabízíme optimalizaci servisních nákladů Vašeho vozového parku s cenou a kvalitou, která bere dech!

 


Už se nemusíte bát návštěvy autorizovaného servisu.


Autorizovaní opravci mají své služby a údržbu vozidel na velmi vysoké kvalitě díky systému kontrol, bývají však velmi drazí. Mnohdy už i draze kalkulované opravy se mohou ještě kvůli řadě faktorů prodražit. Přineste s sebou fakturu poslední pravidelné údržby a my Vám pomůžeme najít cestu jak ušetřit a přitom zachovat vysoký standart péče o vaše vozidlo!


Je doba opravy příliš dlouhá?


Potřebujete být po dobu opravy vašeho vozidla mobilní?


Při havárii nebo zdlouhavější servisní operaci může velmi snadno dojít k protažení doby, se kterou nepočítáte. Pro živnostníky a malé firmy mají vozidla obrovský význam, protože slouží jako prostředek k výdělečné činnosti a každý den bez nich kumuluje nadbytečné náklady.


Nabízíme:
kvalitní a rychlý servis všech značek
náhradní vozidlo po dobu servisu
přátelské prostředí s profesionálním přístupem
příznivé ceny za kvalitní práci se zárukou
množstevní slevy a věrnostní slevový program

 

 

 

Kontaktní formulář

Vložením svých osobních údajů do formuláře beru na vědomí jejich zpracování dle podmínek uvedených ZDE