Tiskové zprávy Opel

Tiskové zprávy Opel

6. 5. 2013Tisková zpráva

Opel ADAM hledá EVU

Opel CS a časopis AutoDesign&Styling vyhlašují mezinárodní designerskou soutěž zaměřenou na volné skicování. Úkolem soutěžících je nakreslit ideální automobilovou „partnerku“ pro stylový minimodel Opel ADAM.
Skica Opel Adam

Tužka, propiska, fixy, tablet, kvalitní papír, nebo jen papírový ubrousek v restauraci… skicovat lze vším a všude a těm nejlepším někdy stačí jen pár rychlých tahů a z papíru vystoupí působivé linie nového modelu. Brilantní designerské skici ukazují automobilový design v jeho nejčistší podobě a vyvinuli se skoro v samostatnou uměleckou disciplínu, a proto pro všechny, kdo sdílejí vášeň pro automobily a design, připravil Opel CS ve spolupráci s časopisem AutoDesign&Styling soutěž „ADAM hledá EVU“.

Úkolem účastníků je nakreslit obraz/skicu ideální automobilové „partnerky“ Opelu ADAM. Výsledkem by měla být dokonalá skica auta inspirovaného mladým a svěžím designem Opelu ADAM. Opel „EVA“ může být personalizovaná verze současného modelu ADAM, zcela samostatný model inspirovaný minimodelem ADAM nebo třeba jeho příští generace – záleží jen na kreativitě a představivosti tvůrců. Vítězem soutěže se stane autor vizuálně nejatraktivnější designerské skici, která originálně uchopí dané téma ideálního protějšku pro Opel ADAM.Niels Loeb

Na vítěze čeká mj. pozvání na zářijovou konferenci o automobilovém designu AutoDesign Prague (www.auto-design.cz), kde se pravidelně setkávají přední světoví designéři.

Nejzdařilejší projekty vybere odborná porota složená z profesionálních designerů a zástupců pořadatelů, předsedou poroty je Niels Loeb, šéfdesigner exteriéru Opelu ADAM.

Uzávěrka soutěže je 20. května 2013, účast v soutěži není nijak omezena. Podrobnosti a přihlašovací formulář lze najít na stránkách www.auto-design.cz.